Sports

Cariocas armastan sport - jalgpall, et Paragliding, ja kõik sellises vahel. Iga rannas, metsa ja veekogu Rio de Janeiro kinnitab asjaolu, et Cariocas on keset kestev armastus-afääri sport ja fitness.


Ma armastan RIO uurib spordi recreations mäed, rannad, merel ja õhus, anda nõu ja näpunäiteid, kuidas lüüa, samuti põnevaid lugusid ja kasulikke nõuandeid. Professionaalne ja populaarsete spordialade on kaetud kõrval kaasaegseid suundumusi nagu vaikne-vooder ja stand-up mõla, samuti teavet matkad, klassid, kohalikud meeskonnad, spordisaalid ja võistlustel.


image

Kõige erinevamad URBAN GYM MAAILMA


Olles päikeseline linna õnnistatud soe kliima, Rio de Janeiro on ideaalne koht arendada tahke sport kultuuri, sest inimesed on koostatud tänavatel optimaalse temperatuuri. Sunny päeva, soojust ja sinine silmaringi loodud intensiivselt väljas kultuuri, kus sport ja mängivad tähtsat rolli argipäeva linn.


Ujumisrandadega, metsad matkamiseks ja mägedes ronimiseks teha Rio de Janeiro üks suurimaid, kõige toredam, kõige erinevamad, vabaõhu spordisaalid maailmas. Spordiürituste kogu linna on ideaalne paik Cariocas ühendada oma kirg spordi oma eelistamine sotsialiseerumist ja suurejooneline vaatepilt.


Igas vanuses inimesed kogunevad kallastel paljud rannad, päeval ja öösel, mängides kõik omamoodi sport - surf, rannajalgpall, võrkpallis, suu valangut, võimlemine, jooksmine, ja isegi kaaluda tõstmiseks, lihtsalt nime vähe. Noored õpivad jalgpall kõik rannas, samas kui vanemad nautida tasuta jõusaali ja kasutamise klassides viisakalt linna prefektuur.

Blue Waters energiat päeva jooksul ning Usalda päikeseloojangul - alati tervitades surfajad, keha üürnikelt, ujujad ja sukeldujad. White Sands sada kaldal tunne samet, kui mängid valangut, rannavõrkpalli, fresko palli Rannajalgpall ja Rio kõigi aegade lemmik sport "altinha."

Roheline linnades asuvad metsad on koduks ilus juga, väikestel järvedel ja suusarajad läbib mõned rikkamaid ökosüsteemide maa peal - rikas taimestiku, loomastiku ja unustamatu nurkades Atlandi vihmametsade. Ja laguunid kajastada siluetile ning on visandatud radadel tehtud just jalgrattasõit, uisutamine, jooksmine, ja töötab - ei olnud muud küll kui hetkel ise.

Rocky Hills kutsuda rock ronimisvahendid teenida privileeg seisukohti uimastamise maastikud, saartel ja ainulaadsed vaated linnale alla. Peaks nii avatud ja kõrge anda tunne lennu - matkajatele, või julge, kes hüppavad ja riputada liuglemine kõrval troopilised linnud, kes ise taevas Rio.


Kuna avaliku ja demokraatliku ruumi, Rio rannad on ideaalne paik inimesi kogu sotsiaalse tausta ja võimetega kokku tulla ja nautida spordi recreations. Taha lihtsalt istuda ja imama päikesekiiri, kõige Cariocas valida aktiivsem ja mobiilse seotust nende ümbrus ja kohanenud ning töötanud mitmeid erinevaid spordialasid, mis on ideaalne liivane maastik.


Üks sport, mis on mänginud peaaegu igal rannas Rio, olenemata nende suurusest ja demograafiline, on "futebol de Areia," või Rannajalgpall. Suuremates randades, nagu "Praia do Flamengo," ja piirkondades Lääne Zone of Rio, on võrgud ja osad liiva pühendatud puhkuseks. Altinha või "vähe kõrge," on mäng, kus jalgpall on läbinud õhu vahel ringkondades mängijad, kasutades jalad, vasikad, põlved, õlad ja pea. Kuldne reegel - et pall jääb õhku seotud kogu aeg - laenab sport oma nime.

Teine tähistas sport Võrkpall ja kohtud võib leida vooder rannajoonel, peaaegu kõik rannad linnas, kus spetsialistid ja amatöörid tulevad uhkeldama ja lihvida oma andeid.

Samuti on lai valik vee baasil spordi mida Cariocas ja külalisi kari Rio kallastel eest. Ujujad kogunevad rühmad mass ujub ja võistlusi, samas surfajad ja keha üürnikelt võtta töötlemata puhtad veed Barra da Tijuca piirkonnas ja kaugemalgi lähedal Recreio - samuti trendikas rannad linnaosade Copacabana, Ipanema ja Leblon.

Praegu Stand-Up Paddle on moes vee puhkuse Rio: sport, mis hõlmab seisab pardal kasutades mõla liuelda läbi lainete. Tegevus pakub rahulikku kasutamise kaasas ainulaadne vaade loodusmaastik, lihtne harjutada ja ka nauditav kohta ja laguunid.

Enam seotud macho ja mässuliste kultuuri 70ndatest ja 80ndatest, standard Surf endiselt oluline osa Rio counterculture - ja kasvas suure järgmine tõttu gorgeous rannad neelatud linna. Kohalik surfing rühmade pühendada aega ja jõupingutusi, et luua võistlustel koondada riiklike ja rahvusvaheliste surf Meistrite mööda Rio kuulsa rannad.


Rannad on üks Rio peamine turistidele ja elanikele suuri neid kasutada. Kuid jalgpall on kõrgeim järgmise üldise Carioca Sport Kultuur - sügavalt juurdunud inimeste mõtetes, see on kasvanud osa igapäevaelust. See on kaugelt kõige hinnatum sport Brasiilias, Rio de Janeiro ei ole erand.


Jalgpall on eripäraks ületada sotsiaalseid erinevusi ja saab mängida peaaegu kõikjal - ilmselt põhjus, miks see sai nii populaarseks kogu maailmas, nagu ta tegi. Tegelikult favela'dest koguni luksuslik äärelinnas, peamised spordiüritused ümber keerleb.

Jalgpall on suur osa Brasiilia kultuuri, sest tema migratsiooni Inglismaa 1894. Ka osa põhjus spordi populaarsus ja levik on asjaolu, et see on väga kättesaadav, ja saab mängida erinevaid maastikul. Cariocas näha hoon oma oskusi palli üle linna, tema liivarannad lõpetamisega radadel faveladest.

Rio is home to some of the most well-known and supported soccer teams in Brazil, whose games are hosted at the iconic Maracanã stadium throughout the year. Rio on koduks mõned kõige tuntud ja toetab jalgpalli meeskonnad Brasiilia, kelle mängud on võõrustajaks ikooniks Maracanã staadioni aastaringselt.

On mitmeid meistrivõistlustel Cariocas järgida, hoides kirglik liite erinevate meeskondadega. NN "Campeonato de Futebol Carioca," või Carioca Soccer Championship, on Rio de Janeiro osariik konkurentsi, mis on tegutsenud alla ühe varjus või teise aastast 1906. Kõige populaarne ja edukas meeskonnad on Flamengo, Botafogo, Vasco ja Fluminense.

Kõige olulisem voorus on "Campeonato Brasileiro" või Brazilian meistrivõistlused, rahva tuntud "Brasileirão", mis loodi aastal 1959 ja on neljast rajoonist. NN "Copa do Brasil," või Brazilian Cup, asutati aastal 1989 ja on suurema hulga esindavad meeskonnad suurema ristlõikega riikide riigis. Meistrite Mõlema üleriigilistel võistlustel on tagatud kohapeal "Copa Libertadores da América," või Liberty Cup of America.

Jalgpall rand variant jääb eriti populaarne, kusjuures linna teenindavad ilus backstage, et paljudel rahvusvahelistel konkurssidel.


Rio imeliselt mitmekesine reljeef ja maastiku sobiv laia sport. Metsad ja mäed pakuvad häid võimalusi matkamiseks, ronida ja vastupidavust sport.


Mööda pargid, eriti teemal "Aterro de Flamengo" või Flamengo Park, masside jooksjad, tihedalt köis jalutajad, jõutõstjad, rulluisutajaid ja jalgrattureid kogunevad flex oma lihaseid ja higi ära päeva stresside. Võistlevad jookseb korraldavad regulaarselt kogu linna koondada laialt levinud fitness harrastajatele.

Capoeira on kunst ja sport, mis ühendab võidelda, tantsu, muusika ja mängida ja viiakse läbi chanting ja löökpillid. See loodi 16. sajandi alguses, mida Brazilian orjad Aafrika pärandit, mis on viis maskeerivad võitlus tehnikaid, peites neid tantsusammudega. Aasta lõpus 2014 sai see ÜRO kultuuripärandi staatus.

Private spordisaalid ja spordiklubid külluses, pakkudes laia varustuse ja klasse, et rahuldada iga fitness maitse. Linn ise soodustab aktiivset elustiili oma elanike, läbi reklaamikampaaniaid väärtuse rõhutamine Rio väärtusliku näitaja terveks jääda.

Kümned avaliku spordisaalid vanuritele pannakse kogu linna paljudes parkides, aedades ja isegi randades: valitsus on investeerinud edukas tervise ja sporditegevus parandada fitness elanikkonnast, luues vaba väljas spordisaalid ja kehakaalu parkide ja kogukonnad, et soodustada ja laiendada juurdepääsu meelelahutus fitness praktikas.


Rio de Janeiro on suur linn, mis ulatub läbi mille pindala on üle 4400 km² ehitatud kõrval rannas, kus paljud laguunid, ja kõrval vapustav mägede, metsade ja kivine moodustised - Niisiis, ei ole üllatav, et jalgrattasõit on nii palju hinnatud nende hulgast Cariocas ja riik on ehitatud rohkem kui 360 kilomeetri linna jalgrattateed, millest paljud ristuvad mõned kõige kadedus vaated linna ja seda ümbritsevate piirkondade.


Nagu mõned spordi on ka tore vaadata, nad muutuvad oluliseks turismi üritused - võrkpall, purjetamine, mootorsõidukite võidusõidu, võitluskunstide, džudžitsu ja capoeira alati tähelepanu äratamiseks Cariocas ja külastajate jaoks.


Täna, Rio de Janeiro peetakse üheks spordi pealinnades maailmas - mängib võõrustab lionessit rahvusvaheliste spordivõistluste samuti anda viljakas pinnas lõputu vool ürituste ja tegevuste.


Teadvustada Rio pühendumist spordile ja fitness, linna mänginud unustamatuid võõrustab World Cup 2014 ja valiti stseeni jaoks väga maineka olümpiamängud 2016. Linn korraldab iga-aastase Rio Sport Show, õiglane eest spordivarustust teenused, Spordiklubid.

Aastal 2015, riigi võõrustas mitmeid spordiüritusi, et mälestada Rio 450. tegevusaastat, sealhulgas kaua kestab, ja võimaluse katsetada 14 erinevat spordiala ja vaba aja üritusi üle kogu rannapiirkond vahel distrcits of Leme ja Recreio dos Bandeirantes.

Igal aastal linna võõrustab ka World Championship of Capoeira, mis kasu osalemise seitseteist riikides. Võistlus pakub Capoeira kunstnikele võimaluse näidata oma talenti laiemale publikule, ja saada kõrgelt rahvusvahelise tunnustuse.

NN "Desafio da Paz" (Challenge of Peace) on spordiüritustele, mis toimuvad backstreets Rio kõige hiilgav favela'dest võõrustas maailma tuntud Grupo Cultural AfroReggae (AfroReggae Cultural Group).


Desafio da Paz on muutunud kalliks osa linna spordi kalender, hosting erinevaid üritusi kogukondades üle pealinna. Väljatöötatud projekt on soov edendada rahu ning kultuuri- ja spordiürituste puuvilju, vaikne sotsiaalne keskkond pakub.


Populaarne sportliku puhkuse mis pärineb favela'dest on harksaba sõidab. Noored ja vanad elanikud on aastaid viimistlusjärgus kunst ehitamise tuulelohesid ja konkursside korraldamine taevas.

Rio de Janeiro on päikesepaisteline ja soe, loomulikult kutsuda minna ja harjutada spordi - kutsuda linna laieneb kogu maailmas kõigile, kes soovivad mängida.