Muusika

Kuulsad maailmas ainulaadse, elav ja kultuuriliselt laienev muusika see on sünnitanud, Rio de Janeiro jääb üks tähtsamaid linnu arendamiseks ja levitamiseks vanade ja uute žanrite.


I LOVE RIO uurib oluline ajastuid linna sügav muusikaline ajalugu tutvustav vanade ja uute talentide ja avalikustamine informatsiooni klassikalise kontserdid ja näitused, festivalid ja peod mitmetes rütmid nagu Samba, Forró, Jazz, Chorinho, Maracatu ja rohkem.


image

oluline osa Carioca kultuur


Muusika on oluline osa Carioca kultuur - sama tähtis kui rannad ja metsad, et õnnistada Rio de Janeiro, muusika Rio tungib iga aspekti elu linnas.

Nagu linn, mis elab, hingab ja liigub muusika, Rio de Janeiro iseloomustab kogu maailma pühamu lööki entusiastid ja heliloojad - usutunnistuse, identiteet, pidustusi ja täielik eluviis, muusika leiab uue rütmide ja rollid linna hing nii päeval kui öösel.

Selline on tähtsust muusika Rio, et linnavalitsus rutiinselt korraldab ja sponsoreerib tasuta kontserte ja festivale: up-and-coming esinejad, samuti kuulus Brasiilia ja rahvusvaheliste tähtede rutiinselt mängima linna rahastatud üritusi. Stars nagu Rolling Stones, Rod Stewart, Musta Eye Peas, Lenny Kravitz, David Guetta, Stevie Wonder, ja Roberto Carlos on kõik läbi tasuta kontserdid Copacabana või Ipanema rannas - koguda tohutul hulgal ja nautida spectacular edu. Iga aastavahetus, erinevaid vaba kontserdid mitmetes kohtades üle Rio de Janeiro, tervitades nii esinejate ja publiku üle kogu maailma.


Kohaliku, riikliku või rahvusvahelise lauljad ja muusikud, on alati andnud palju austust ja tähelepanu - mitmed olulised tänavatel, puiesteede ja parkide Rio de Janeiro on oma nime saanud Carioca muusikaline juhid, kes on kõrgelt hinnatud nii legende ja inspiratsiooni.


Antonio Carlos Jobim, kirjanik "Garota de Ipanema," võib-olla kõige maailmakuulsa laulu koosneb linnas, on austusväärne tervitades iga külastaja ja sealt Rio de Janeiro territooriumil, kui kohaliku rahvusvahelise lennujaama on tema nime. Üks traditsiooniline tänavatel vaatamisväärsustele linnaosa Ipanema on nimeks auks Vinícius de Moraes, kaasautor sama lugu.

Laulud on omaks võtnud ja laulis tänaval koos mööduva auto, või arvukate karaoke baarid et pipar linna. See ei ole haruldane, et tunnistaja väikese rahvahulga äkki lauldes või tantsides populaarne laul lihtsalt rõõm sellest, baaris, rannas, või laadal.


Sarnaselt sellele, mida Rio rannad teha, muusikat Rio de Janeiro sageli sildade vahe vanuses ja klassid - ajal karneval, Samba on selge sotsiaalne ekvalaiser, ja aastaringselt sageli noored ja eakad laulda ja tantsida rütmid sama laule, samas kohas.


Cariocas armastan muusikat ja armastan oma linna - selle tulemusena paljud lyrics paljude pop laule, Samba ja Bossa Nova kompositsioonid on umbes Rio de Janeiro, või oma armastust imekaunis City. Kujutamise palju armastav viisil, Rio de Janeiro on olnud ja on jätkuvalt kõige tähistas Carioca muusa.

Dating tagasi lõpus XIX sajandil, kõige kuulsam rütmi sündinud Rio de Janeiro on Samba, veelgi populaarsemaks rahvusvaheliselt tuntud karneval pidustused. Kuid särtsakas Bossa Nova loodi ka linna ja sai palju rahvusvahelist tähelepanu, kuna 1962. aasta hitt lugu "Garota de Ipanema". Hiljem, Funk Carioca, sündinud faveladest Rio 1980, on saanud oluline ja populaarne väljend kohaliku kultuuri.

Samba on suurepärane pärl muusikaline aare Carioca inimesed, kuid see ei ole ainus - mitmesugused muud segud ja lugusid tuua elu mitmekesised tundeid ja kirjeldada hüpnotiseeriv poole isiksuse seda lämbe linna.

Carnival on aeg Samba ja Samba on hääl Carnival - veel, see eksimatu tune leitakse linna aastaringselt. Samba on Brasiilia rahvusliku heli, ja see on mitmekesine paljude teiste rütmid ja muusikalised väljendeid, nagu "Samba teha BREQUE," Samba väga erilist tempot kus laulja võib esitada uue iseloomu, teha lühike humoorikas monoloog või rääkiv sõnumi kontekstis kompositsioonist. Samba versiooni ballaad, koos tantsu ja rõõmus twist romantiline lyrics, on tulemus Samba Canção ", millest sai üsna populaarseks umbes 1950 ja kogutud suur hulk toetajaid, nii tootjatele kui ka tarbijatele. Samuti on nimetatud kui aasta keskel Samba, sest see on tavaliselt leitud väljaspool Carnival hooaja.

Sündinud lahti mix vahel Jazz ja pehmem Samba võita, Bossa Nova on ikooniks Carioca loomine, mis on inspireeritud tuhandeid kunstnikud üle maailma, ning mõjutab see jätkub tänapäevani.

Vaiksem ja kogenud, nimi ise tähendab "uus eriline moodus muusika" kui "bossa" on täpsustava kohta Carioca viis, ja "nova" näitab renoveerimine ja areng. See, kuidas João Gilberto, Tom Jobim ja Vinícius de Moraes, paljude teiste tähtede ja muusika geeniused, loodud 1950 rütmi, mis tooks tunne veel tundmatu maailma.

Kaks keerutab rekord on piisavalt sõnad "Bossa Nova" tulema haput ühest südameid kõrvuni - see on toime, et see konkreetne žanr on neile, kes tunnevad seda, kui rütm võib tasandada kõik servad ja võluväel panna publiku maal rõõmu, soojust ja värvi: Copacabana.


Väärismetallide helide pere, sõbrad, rõõmsat kogunemised ja spontaanne isikutele, kes Rio de Janeiro on tuntud võimalik tuvastada Pagode, väga hästi meeldis ja toetab muusikastiili, mis ühendab ja laiendab kõik kõige armsam omadused Samba - peksid ja sõnad, mis tunne ja võimalus kaasata väikesed ja suured rahvahulgad üks kirglik laul.


Olles sotsiaalsus üks olulisemaid kultuuri- tunnuste Carioca inimesi, kui tegemist on nautida muusikat igaüks liitub pool, kas see muudab või kaasa laulma: Rio seltsiv iseloom muusika on ülimalt nagu rütmi ise.

Kaasaegne võita põlvnevale faveladest ja ülevõtu raadiojaamad ja ööklubid on Funk Carioca, mõnikord lihtsalt nimega "Funk". See rütm on rütmiline komponente Electronic, Samba, Hip Hop ja Rap. See on väga populaarne noorema rahvahulgad tänu meeldejääv laule ja silmapaistev esinejad, samuti segab loodud DJ, mis liituvad selle žanri teiste esindajate tantsumuusika maailma.


Rio de Janeiro on koduks üle 160 linnaosas, ja loomulikult palju arenenud selge muusikalise identiteedi - on see nii ettevõtete, populaarne kohaliku rütmid, või nii.


Mõned linnaosad on eriti märgatav poolt trummid, nagu Lapa, boheemlane kesklinnas, kus mõned parimad mitteametlik restoranid ja baarid on leitud. paljud Cariocas ja külastajad valida Lapa liituda lõbus tantsimine ja nautides Rio võlusid. Selles vaatamisväärsustele linnaosas asuvad mõned kõige kuulsam ja traditsioonilised ettevõtted, kus Samba elab ja kus igaüks saab nõelab tantsu bee.

Muud piirkonnad keskenduvad erinevatele ambiances ja stiile - Ipanema on koduks paljudele traditsiooniliste Bossa Nova ettevõtetest ja võõrustajad live etendused iga päev. Ka Ipanema, on mitmeid kultuurikeskusi ja kauplused, kus külastajad saavad leida raamatuid, dokumente ja mälestusesemed ajalugu ja elu suurim eksponendid ja žanr ise.

Brasiilia muusika tööstus on ise jätkusuutlik: seal on piisavalt muusikud ja heliloojad stseen toota midagi igale maitsele publiku, mis, arvestades suurt kogukonda ja laia žanrid, on tähelepanuväärne saavutus. See on ka põhjus, miks Brasiilia muusika on nii hästi tuntud üle kogu maailma, ja miks selle kvaliteet on nii kõrge ja tema allkiri nii eksimatu.


Elav muusika Rio de Janeiro on teise linna suur ikoonid ja seda tähistatakse Sugar Loaf Mountain, kuju Kristuse Lunastaja, või must ja valge kõnniteel päikeseline Copacabana.


Kontserdid või suuremahuliste muusikaüritusi on vaid osa linna muusikast - kas see on tähistame alguses faasi, riigi või kohaliku puhkus, karjudes, et võit jalgpallikoondis või religioossete, Cariocas meelega liituda nende südameid ja hääli spontaanse choruses.

Muusika Rio on oluline osa Carioca identiteet - mõista seda võimaldab külastaja paremini mõista elu linnas, ja luua sügavama ühenduse kohalikega. Teades natuke Rio de Janeiro muusikakultuuri ja kultuuripärandi saavad suuremaid, soojem naeratus läbi mis tahes Carioca.