Elustiil

Rio de Janeiro on saanud rahvusvaheline pioneer oma kohustust teostada, tervise ja vaimse heaolu.


I LOVE RIO paljastab fitness režiimi ja puhkuse, näpunäiteid ja tehnikaid, alates Carioca sörkimine siseruumides ja väljas spordisaalid, jooga, meditatsioon, ja hiljemalt toitumise nõuandeid ja suundumusi. Spas, Laagrid, toidulisandeid ja isikuhooldustooted uuritakse, tuues elanikele ja külastajatele tipptasemel ülevaate sellest, kuidas luua ja arendada nii keha ja vaimu.


image

Tervis, väljas elavad, ja sotsialiseerumine


Elustiil Rio de Janeiro on sama erinevad kui looduse et õnnistab linna ja sama lai kui kultuur, mis rikastab seda.

Seal on üle 160 linnaosade linna, millest igaühel on oma geograafilise ja linnade omadused, kujundades elustiili cariocas vastavalt - kuigi mõned piirkonnad on koduks spectacular rannad, teiste linnaosadega on vihmametsadesse, vaatamisväärsus arhitektuur, või uhke linna pargid üle uhke olla.

Mäed, rannad, metsad ja järved põimuvad mitmekesisust ja traditsioonide jälgimine tagasi Põlisrahvad ja toestavad laialdaselt omaks Aafrika ja Euroopa kultuuripärandi, võimaldades cariocas nautida linna tuhat võimalust.


Üle maailma tuntud pilt laid-back ja pingevaba väljas elustiili, Carioca elutuba sisaldab mitmesuguseid muid aspekte jõudes sügavalt traditsiooniline kultuurilised juured elanikkonnast, ja kunagi laiendamise ja arendamise globaliseerumist linna ja Brasiilia.


Rio de Janeiro imeline massiivi loodusmaastike ja vaimustavalt soe kliima, samuti sügavalt sotsiaalse iseloomuga, ahvatleb elanike veeta aega õues ja nautisin ilu linna ja meeldivat firma teised - avaldus unikaalne sotsiaalsus ja sõbralikkust cariocas.

Ühine kõigile tegevust, on selge rõhuasetus sotsialiseerumise ja tõelist elurõõmu ja tunnustust kõigile oma tahkudes, millel on kindel kalduvus väljas.

Lisaks kõigele suures linnas on pakkuda, elustiili Rio de Janeiro kuuluvad kadestusväärne mix harrasteita, tervislike eluviiside, informaalse ja improviseeritud koosviibimistel, spordi praktika ja võluv harrastuste nagu kalapüük ja vekslimahhinatsioon.

Hindame elanikkonna kaasamine nende looduslikus keskkonnas ning kalduvust sotsialiseerumist, et valitsus on toetada ja edendada fitness tavasid kogu linna läbi ürituste, võistluste ja loomine puhke ruumid ja vahendid.

Mitmed eraettevõtete ka vaatama, et rahuldada aktiivne ja väljas laadi elanike ja anda oma panuse, pakkudes klasside ja tegevusi, et parandada fitness ja oskuste suurendamiseks, hoides end kursis viimaste trendid maailmas, samas andes talle Carioca spin.


Loodus mõjutab otseselt elustiili Rio de Janeiro - Muljetavaldav osa linna elanikest on kirglik suheldes nende looduslikus keskkonnas: ainulaadne valik linnade rannad, mereäärne laguunid, looduslikud pargid, aiad, metsad ja Rocky Mountains.


Soe kliima teeb sporti ja fitness recreations enam välimuse ja igal park ja supelrand võib leida armeed cariocas jooksmine, jalgrattasõit, teostamise ja spordiga.

Elanikud ja linna külalised regulaarselt teha ekskursioone üles mägedesse, et rikastada suur suurlinna pargid nagu "Parque da Tijuca" või "Parque da Pedra Branca", skrambling läbi metsa ja kive nautida sensatsiooniline linnale ümber ja allapoole.

Long jalgratta seljas võetakse üle mitme suurlinna laguunid nagu kuulsa "Lagoa Rodrigo de Freitas või mööda kümneid rannad, kuigi ujujaid, meremehed ja surfajad asustada kahe lahtedes ja ookeane.

Fisherman line kõige Rannikuerosioon ja jalgpalli, võrkpalli ja fitness harjutused toimuvad liivane venib soe väljas.

Alates päikesetõusu ja jätkuvalt ka pärast päikeseloojangut, kõik peamised rannad linn on koduks inimesed kasutavad või koguda meeskonnas mängida ja exercise - nii palju kui eakate nautida varahommikul päeval, paljud pärast kooli organisatsioonid õpetada jalgpall ja võrkpallis lastele igas vanuses.

Tervitades spordi- ja harjutusi mitmel pool maailmas, jooga on tänapäeval laialdaselt peetakse üheks kõige toitev tegevusi keha ja vaimu ja lihtrahvaklassile võib leida spordisaalid, rannad ja pargid üle Rio - Oma kombinatsioon kogenud füüsilist manöövreid ja vaikne meditatsiooni nüüd harrastatakse isegi ujuv stand-up lainelaudu veega ümbritsetud.

Sügav side loodusega, tervise ja soov nautida elu teinud seda nii, et paljud töötavad pendeldajad saada oma esindust spordi varustus, mis sisaldavad trenni oma argipäevast ja tõhusaim välja vajadus.

Tavaliselt paljud töötajad lahkuvad oma ametliku rõivastel on oma töökoht, nii et ei ole aega raisata ja sportima saab nautida oma teel, ja pärast tööd.

Soe ilm tähendab väljas ühiskondlikus tegevuses - Cariocas tavaliselt kogunevad õues, väljakud, baarid, pargid ja rannad, muutes need üheselt avatud uutele inimesed ja kohad, võib see olla kultuuri- või spordiürituste või tunnuse nädala lõpus barbeque osa kõige Carioca peredele.

See sidemeid õues on imetas tugeva teadlikkust ilm - paljud cariocas on võimalik ennustada muljetavaldav täpsusega, kui pilved ja vihm on lähenemas.


Elustiil ja kultuuri tavadest ja ühendatakse omavahel nii seotud looduse ja kultuuripärandi - mõju võib näha kõige erinevamate viisil tegevuses alates harrastuspüügi ja kasutavad muusikat nautida ja kunstilise pidustused.


Heritage on kujundanud nii linna ajaloo ja kuidas selle elanikud seda nautida - muusika on integreeritud paljuski linnaelu, saades osa religioossete, linna poolt sponsoreeritud kontsertide ja etenduste nii palju kui juhuslikult rannas päeva via buum box liival.

Värske toit on oluline osa kohaliku elustiili - Võluv ja pikaajalist funktsiooni iganädalaste Carioca rutiini ostetavad toidukaubad kohalikul õiglane, kus kliendid ühendada otse toota oma maal.

Iga naabruses on vähemalt ühe nädalase puu- ja köögiviljade turul, kus kliendid kõnnisklev mööda vahekäiku valides väga parimaid koostisosi mõistliku hinnaga, degusteerimine maitsvaid proovid ja jututoas rõõmsalt koos teiste kohalikega ja kaupmehed.

Igapäevase tegevuse ja tavad on ka kindlaks määratud ja mõjutatud iseloomulik Carioca sünkretism - Mõned harrastuste pärinevad alguses põlisrahvaste tsivilisatsioonid, samal ajal kui teised tegevused, harjumused ja toiduained pärinevad Euroopa asunike ja Afro-Brasiilia elanikkonna.

Kalapüük kogukonnad on olemas juba enne Portugali koloonia Brasiilia, kuid oluline võitluskunstide kunsti "capoeira" ja paljud vaimsed kuuluvusest saavad alguse Aafrika traditsioonide.

Samuti Rio de Janeiro on väga rikas traditsioonilise rahvusköögi juurtega erinevaid kultuurilise taustaga.


Valitsus on aktiivselt tegelenud hõlbustada cariocas "tugev seos nende ümbrus, ja tagada, et kultuuripärandi säilimine - nii harivad kampaaniad ja kaasaegne infrastruktuur on osa jõupingutustest on suunatud parandada ja edendada tervislikke eluviise.


Viimastel aastatel on avaliku institutsioonid on ellu loominguliselt erinevaid programme, et suurendada teadlikkust, motivatsiooni, et edendada tervislikku ja positiivset elustiili valikud.

Kuna elustiil on tingitud paljude kaasnenud tegurid, sealhulgas tervisliku toidu tarbimise, riigi valitsus välja rea toitumissoovitused, pakkudes salvei nõu, mida süüa, et parim viis valmistuda roogi, ja kuidas kõige paremini seda nautida.

Suunised advokaadi kasutamine looduslikke koostisosi, vältimine töötlev tööstus ja kasvatamise jagatud toidukultuuri, kus pered osta, süüa ja toitu nautida koos - see uuenduslik lähenemine lahutamatult seotud elustiili dieedi ja tervislike eluviiside nurgakivi Carioca elustiili.

Rio de Janeiro osariigi valitsus rutiinselt sponsorid reklaamikampaaniates, samuti erinevaid vaba väljas spordisaalid ja laiaulatuslik võistlused ja tegevused üle kogu linna, rõhutades laia gorgeous looduslikke alasid ja tehisrajatiste vabalt kättesaadav kõigile cariocas.

Muljetavaldav ülelinnalised jalgrattateed on ehitatud, samuti uus skate parke, demokratiseerida juurdepääsu avaliku ruumi ja edendada mitmekesise ja sporditegevus - kõige rannad on Rio de Janeiro on varustatud väikese spordisaalid tasuta kasutada, kuid paljud ringkonnad kogu linna on Kodu avaliku ja kaasaegne vabaõhu spordisaalid eakatele.

Lisades linna poolt sponsoreeritud jalgrattateed, eraettevõtete kättesaadavaks tehtud avaliku jalgrattad, mida saab laenutada ja langes maha väga lihtsalt üle Rio de Janeiro, veelgi edendada aktiivset elustiili ja demokratiseerimise ruumid.

Mitmed sõltumatud ettevõtjad pakuvad klasside ja grupi tegevust, teadlik cariocas soov suhelda oma ümbrust ja jagada oma kogemusi üksteisega.

Tants, muusika, cooking, võitluskunstide kunsti ja surfamine õppetunde tegutseda viis koputades rikas ja elav ajalugu ning lisades isikliku repertuaari.

Linna särav loomulik pakkumisi, koos tema pidev sissevool tavasid kogu maailmas, on moodustunud rikas vaip kultuuritraditsioone ja identiteeti; võimaldab mitmesuguseid Carioca elustiili, et kuigi näiliselt erinevad, kõik tähistada armastab elu ja tähtsust teiste.