Distribution

Veebisaidi reklaam on ajendatud kolm põhimõtet: tasuta või sponsoreeritud jaotus, sihtjaotamist ja loomingulise infosisu jagamist ja sellega seotud pakkumisi.


On mitmeid I LOVE RIO tooted, millest mõned on tasuta kohas tarbimine ja turustamine, mis tähendab, et kliendid ei pea maksma midagi lugeda rikas ja informatiivne ajalooline ja kultuuriline sisu, ja edasimüüjate ei pea maksma on Veebileht nende käsutuses on toode, mida pakutakse klientidele.


image

nähtavust maailmas


Osa I LOVE RIO levitamise strateegia sisaldab kohandatud plaanid ja partnerluse arenguid kaubamärkide ja toodete avaldada Rio de Janeiro kultuuri ja pilt nii siseriiklikult kui ka globaalselt.

Kuigi Portal saavutab rahvusvahelist nähtavust ja brändi teadlikkust tasuta ja ainulaadne sisu esitatakse üle 50 keeles, kohaliku Carioca pakkumisi jõuda sügavale Brasiilia kaudu mitmesuguseid tarbekaupu.

Ühine arendamine turismi ja kultuuri sisu kaudu internetis ja paberkandjal trükised, koos tooteid esindavad Carioca kultuuri, toetuda üksteisele laieneb mitme toote brändi tuntust.


Kohandatud toimetuse sisu siduda ühtse brändi visuaalset identiteeti kõigi tootegruppide selgitamiseks kasutatakse ja promoteall pakkumisi samas kujundamisel neid jooksul Carioca ajalugu ja kultuuri.


Plaan on kokakunsti, et foto raamatuid, kosmeetikast spordivarustus, I LOVE RIO on pühendunud avalikustamine mõned pärleid Cidade Maravilhosa üha rohkem kaugeleulatuvaid, uuenduslikke ja loomingulisi viise.