Kultuur

I LOVE RIO on kirglik kultuur ja tundub, et katta suure varanduse kunstiloomingu mis hiilgab Kogu linna, kõik IKT traditsioonilisi ja innovaatilisi ja väljendid.


Rio de Janeiro's repertuaari pärimuskultuuri on seletas, sealhulgas filmifestivalidel, teatri-, kunsti- näituste ja tantsuetendused. Kunstiline ilminguid šikk teater toodangut autentsed favela aarded esitletakse lugejatele, Lisades rohkem tekstuuri city's kultuuri portfelli.


image

CARIOCAS ARE THE SOUL OF RIO


"Kultuur" on avatud ja paindlik mõiste, mis viitab midagi toodetakse inimese mõistus. See sisaldab traditsioonilise kunsti, nagu film, teater, tants ja näitused, samuti igapäevase recreations mis moodustavad sisuliselt ja iseloomu elanikkonnast. Rio de Janeiro on tõeliselt rikas pärandi ja mitmekesisust, mis ühendab endas loovust ja sisend.

Kui Rio de Janeiro pähe, seal on palju Pilte: põlised rannad, jalgpall, karneval, grill-liha, ja riigi juua & quot; caipirinha & quot; - Veel, rohkem kui midagi, see on inimeste linna, et teha Rio, mis see on.

Nimetatakse Cariocas, rio elanikud moodustavad väga kultuuriliselt mitmekesine rühm, nagu nad on pärit erinevatest pärandi, kultuuride ja usutunnistusega - vaieldamatu tunnused liimimine kultuur kokku: üldine hea tuju, armastust elu, sõbralikkust ja soe külalislahkus.


Avatud ja sõbralik, Cariocas on oluline osa teebki Rio selline populaarne sihtkoht: andekas looduslikult optimistlik suhtumine, inimesed Rio on üheselt eristatav nende tõeline naeratus, spontaansus ja uudishimulik olemus.


Kesk üldise Carioca kultuur on oluline rolli, et pere ja sõpradega mängida ühte another's elu: sünnipäevad alati tähistas ümbritseb palju sõpru ja laiendatud pere, ja iga kord on ideaalne võimalus kokku saada ja suhelda. Sport, muusika ja päikeseline õues on parim nautida Ettevõte teistega, ja nädala lõpus barbeques on laiatarbekaupu kohaliku elukeskkonna.

Osa kohaliku filosoofia on siiras huvi tundmaõppimisel võimalusi ja viise mujal maailmas, ja sisaldab palju uusi elemente kohaliku kultuurmaastiku, andes sünnitada eriti Carioca väljendeid nagu muusikaline žanr Bossa Nova ja erinevaid gastronoomiline, kunsti- ja kirjanduslikud kalliskivid.

Üks aspekt, mis annab Cariocas nende erinevad vaim on kalduvus lisada mõjutusi paljudest erinevatest kultuuridest võluv ja mänglev stiil.

Viimase sajandi ette tagasi atmosfääri, Looduskaunis ja avatud südamega inimesi Rio on tegutsenud "muusa" suur autorid, luuletajad ja heliloojad nagu Tom Jobin ja Vinicius de Moraes, loojad vaatamisväärsustele Bossa Nova laul "Garota de Ipanema" (Girl Ipanema).

Need samad aspektid linna on äratanud mõned andekamaid kunstnikke kogu maailmast, ja suur sissevool inimkapital algatatud fenomenaalne areng kultuuri toota linna.


Kõige kuulsam ja rahvusvaheliselt nähtavaks väljendus Carioca kultuur on tõeliselt tähelepanuväärne Carnival pidu, mis toimub igal aastal: tuhanded elanikud marsivad üheskoos parading väga võimekas kostüümid heli Samba muusika.


Maailmakuulus üle maailma aastakümneid, Carnival Rio on tõeliselt metsik ja suurejooneline viis päeva tähistamine, mis hõlmab miljonid inimesed ja läbivat iga nurga linn, päev ja öösel. Toimub 40 päeva enne lihavõtteid, Carnival ametlikult algab reedel ja otsad rasva teisipäeval. Kuid enne Carnival pidustused algavad vähemalt üks nädal ette, ja jätkub kuni pühapäeval pärast rasva teisipäev.

Carnival Rio de Janeiro pärineb 17. sajandil, mil Portugali aadel pidas pidude ja tähtpäevade põhineb nende üllas Euroopa traditsioone. Aja jooksul on need pidustused imendub elemendid konkreetse põlisrahvaste ja Aafrika kultuuri ja kulmineerus unikaalne ja väga tähelepanuväärne segu sügavalt mõjutanud Afro-Brasiilia folkloori.

Beyond Carnival, Rio de Janeiro kirevat kunsti- ja igapäevaseid väljendeid sära kogu linna iga päev Aasta sageli inspireeritud linn ise ja olemasolu lugematuid kunstnike, kirjanike ja muusikutega.

Eriti oluline Rio de Janeiro, raamatupoed pipar tänavatel linn, hosting mitmekesised oluline kunstisündmused, nagu raamat kaatrid näidud, põhjendused ja arutelusid. Nad on ruumid segunemine, kus iga päev inimesi, kunstnike ja intellektuaalide kohtuda ja jagada ideid, ja kus kirjanduses ja kunsti segu koos kohvi, toidu, muusika, vabaaja- ja arutelu.

Rio on välja töötanud ka kiidusõnu viimastel kümnenditel oma panuse maailma kujutav kunst. See on osaliselt tingitud avaliku ja erasektori investeeringuid galeriid ja näitused üle Linn: Museu de Arte do Rio (Rio Art Museum) pühitseti 2013. aastal, ja võõrustab veetlev näitusi ja üritusi aastaringselt. Museu de Arte Moderna (moodsa kunsti muuseum), samuti Centro Cultural Banco do Brasil (Bank of Brazil Cultural Center), pakuvad ka programm rahvusvaheliselt tunnustatud näitused.

Teine aspekt Rio's kultuuri repertuaaris on selle teater. & Quot; Teatro Municipal, või Linnateatris, on üks Kõige hämmastavam hoonete linna. Ehitatud barokkstiilis Cinelandia 1909, see peamiselt eksponeerib klassikalise kontserdid, ooperi- ja balletid, samuti mõned muusikateatri. OI Instituut seadnud kuni kaks teatrites linnaosade Flamengo ja Ipanema, töötab rikkuse eri etendustel, andes ulatusliku Programm teatri noored ja vanad publikule.


City's kultuuri võib määratleda ka kui igapäevase tegevuse ja käitumisviisist oma inimesi. Graffiti art, rula, kalapüük ja vekslimahhinatsioon põhikomponendid kaasaegse Carioca elu koos samas teatud väljendid, žestid, maitsele ja tendentse moodustavad jagatud kangas rikas ja ühtne ühiskond.


Jeito Carioca või Carioca viis, on tuntud mõiste tähistab loominguline, positiivse ja leidlik viis, et inimesed Rio lähenemine takistusi ja ebaõnne.

Need omadused ilmnevad sama palju jõukad linnaosadest, nagu nad on kogukondade atop Rio's mäed. Favela'dest on pikk, mitmekesine ja elav ajalugu ja traditsioone mis on jätkuvalt väga mõjukas roll teket city's põhiomadused.


Suurenenud arengu ja investeeringute linna viinud loomine sündmusi, mis on kahtlemata arenenud kirjanduse, filmi ja kunsti maailmaareenil, ning laiendatud juurdepääsu kultuuri vahel Rio's elanikku.


Festival Rio, mis algas 1999. aastal, on üks kõige olulisem filmifestivalidel maailmas ja on esitletakse mõningaid suurim talent suunas, sealhulgas Costa Gavras, João Pedro Rodrigues ja maailmakuulus näitlejad nagu Samuel L. Jackson, Jeremy Triikrauad ja Helel Mirren.

Linn võõrustab rahvusvahelist raamatumessil, kus kirjastajatele, raamatukaupmehed autorid, connoisseurs ja harrastajatele kogunevad avastada ja arutleda kirjanduse, pakkudes ruumi provokatiivne ja viljakas suhtlemine intellektuaalid ja laiemale avalikkusele.

Igal aastal Rio hoiab Anima Mundi, animatsioon film Festivali sõelumine murranguline ja huvitavat animeeritud filmides kogu maailmast. Tunnustab Rahvusvaheline Akadeemia Oscarite see on suurim animatsiooni sündmus Ladina-Ameerikas, mis toimib platvormi uusim ja kõige omapärasema kunstnikud valdkonnas.

Ühe nädalavahetuse iga talv, maalikunstnikke, skulptoreid ja kujutavad kunstnikud visata avada uksed oma kodus ja stuudiod loominguline algupärasel linna - kaunis ja boheemlaslik nõlval naabruses Santa Teresa - sündmuse nimega Arte de Portas Abertas (Avatud uste Art).

Alates 2003. aastast, Rio de Janeiro riik on võõrustajaks väga maineka FLIP festival võluv ja ajaloolise linna Paraty. Rahvusvaheline festival kirjandus on toonud kokku mõned tuntuim ja kriitiliselt tunnustatud kaasaegse kirjanikud, sealhulgas Julian Barnes, Don DeLillo ja Hanif Kureishi.


Rõhuasetus religioosne aspekt Rio de Janeiro's kultuuri ikooniks statue Kristuse Lunastaja kangasteljed suursuguselt üle linna, sümboliseerides ja tunnistas sügav juurdunud seost Cariocas ja kristliku usu - kujutamise laia avasüli, monumendi tuletab kõigile külastajatele tervitades olemus linna ja selle inimesi.


Brasiilia on väga religioosne riik, ja kuna mitmekesisust populatsioonis, sageli religioone lisada mõjud alates katoliiklus, protestantism, paganlus Euroopa spiritismi Põlisrahvaste uskumused ja Aafrika usundid ja rituaalid - rõhutades eeskujulik avatust ja kultuurilist integratsiooni nii Rio de Janeiro ja riigi kui terviku kohta.

Kaks kõige ülekaalus mõjutusi population's usk on Euroopa kristlus ja sakramente ja tolli sisserännanud riik koos Aafrika orjad. Kuni 20. sajandi keskpaigas üle 90% brasiillased olid katoliku, muutes riigi suurim katoliku riik maailmas, kus on kiire kasv Evangeelse protestantismi viimase 50 aasta jooksul.

Usupühade ja pidulikud toimub Aastaringselt austust pühakute ja pühaks kuupäev suur tähtsusega Brasiilia folkloorse ja katoliku ajalugu. Kõik kogu Juunis, juulis ja osad augustis Rio võõrustab paljude sise- ja isikutele auks oluline pühade Andes Katoliku pidustuste traditsiooniline Brasiilia ja Afro-Brasiilia muusikat ja kööki, näiteks Forró muusikat ja erinevaid traditsioonilisi rahvustoite.