Koduleht

I LOVE RIO  on portaal ainulaadne filosoofia, mis hõlmab sotsiaal-, kultuuri- ja ajaloolise kangas ilus linn Rio de Janeiro, Brasiilia.


Linna mineviku, oleviku ja võimaliku toodud kerge ja mänguline, tehes need kättesaadavaks ja atraktiivseks elanikele, külastajatele ja publiku kaugelt. Originaal, positiivne ja laienev objektiiv aitab lugejatel mõttekalt mõista ja suhelda saladused ja maagia Carioca culture.The Koduleht järgmiselt sõbralik struktuur, lihtne kasutada, intuitiivne ja visuaalselt plesant esitades artikleid turism, kultuur, muusika, gastronoomia, elustiili, ööelu, mood, sport, äri, ajalugu, Niterói ja paljudes linnades üle Rio de Janeiro state.The tekste täiendavad suurepärased pildid kõrgeima kvaliteediga ning iga esitlus shocases Rio panoraam sügavust ja selgust.


image

filosoofia


Umbes 25000 lehekülge sisu , I LOVE RIO  pakub uusi turist-kultuuriline tõlgendus - Lisaks esitades kasulikku teavet külastajaid ja turiste, et portaali eesmärk on näidata, kuidas iga kultuuri aspekt Rio de Janeiro tuli välja töötada, selgitades, kuidas neid kohti mõjutada elu ja traditsioonid Rio elanikud ja Rio kunsti- ja kultuuri tootmise.

I LOVE RIO  avalikustab projekte ja algatusi, mis on seotud looduse, säilitamine, keskkonna ja selle ühtlustamine regionaalarengu - lisaks otsesele linke erinevate institutsioonide vastutavad nende tegevust ja projekte. Portaal laialdaselt rõhutab austama loodust ja tähtsust keskkonnakaitse ennekõike.

Osa  I LOVE RIO  on pühendatud 16 unikaalse linna seisundi Rio de Janeiro - iga nende linnade Koduleht rõhutab ajalugu, loodus, kohalikud kultuurisündmused, toidu ja majutuse võimalusi; mille eesmärk on suurendada huvi International turiste kogu riigi Rio de Janeiro, lisaks Capital.