Reklaam ja Sponsorlus

Laia sponsorlus ja reklaam partnerlus on saadaval alates lihtsatest bännerid täiendada kodulehte tekstilise ja fotograafia sisu, multi-page funktsioon artikleid. Muud võimalused sisaldavad pool lehekülge, täis-lehele ja double-leht näitab, kui ka unikaalne ja uuenduslik kombinatsioonid reklaam.

I LOVE RIO registered trademark logo

 


Aastast erialast pühendumist tulemusena Portal I LOVE RIO ja töö, mis avastab Rio de Janeiro, linn ja riik, läbi tuhandeid lehekülgi turismi, kultuuri, ajaloo ja sotsiaalset teavet, koos tuhandete eksklusiivne fotod äärmiselt kunstiline standard.


eu amo rio de janeiro

 


Portaal uuenduslik struktuur ja disain, kunagi varem teinud mis tahes muu linn maailmas, on rikas sisu, mis on kergesti ära kasutatud, et töötlemise saadus kõrgeima taseme ja väärtust laia rahvusvahelise lugejatele.


j'aime rio de janeiro, brazil

 


Kasutajad saavad hõlpsasti peatükid läbi arvutite ja tabletid, tajudes unikaalne filosoofia kujundus ja esitlusviis, kus logo, sõnumi ja veebilehe aadress "Ma armastan RIO" avalikuks tulla rohkem kui 50 keeles.


 

I LOVE RIO in KOREAN

 


Esitleti inglise ja Google-otse tõlgitav paljudes keeltes lugeja, portaali on suunatud esmajoones rahvusvahelise kasutajad, muutes veebisaidi väärtuslik vahend globaalse esitatud riiklike ja rahvusvaheliste kaubamärkide eri piirkondades ja turgudel.


 

rio de janeiro in chinese

 


Põhineb filosoofia eksklusiivne reklaami, pakub portaal ruumi valitud arv sponsorid ja osalejad. Partner bränd on selgesti nähtav Iga sadu lehekülgi sisu ja pilte sponsoreeritud peatükis.


 

pic6

 


Reklaam Rates erineda, Ka vastavalt sponsori tase positiivselt kaasa globaalse keskkonna protsess, nähes, et üks eesmärke I LOVE RIO annab Erinevus need, kes seda teha vahet maailmas.


 

posto9.com

 


Sponsorid See osakaal I LOVE RIO visioon ja säästvat majandusarengut või positiivne sotsiaalmaksu võib saada erihinnad ja arvestamine. Ma armastan RIO: hea kõigile.