ööelu

Soe ilm ja kiindumust Rio pooled on teinud Rio de Janeiro üks omanäolisemaid ja meeliülendav kohad öö pillerkaar.


I LOVE RIO kõnnib läbi elavat linna piirkondades, ronida selle mäed ja siseneb baari alates loojangu künnisel tuua lugejad teavet kõige huvitavam õhtul puhkuseks. Baarid, rockiklubides bassein, samba ööd, tänaval paraadid, peod ja karneval testid on maandamata koos kõige keerukamaid, heli ja eksootilisi baarid, toit, joogid, muusika ja klientuur. I LOVE RIO aitab külastajate ja kohalikega kõige eklektiline voodi pidu, metsik, imeliselt ainulaadsed linna.


image

Bohemian ja šikk, alati üks


Ööelu Rio de Janeiro võib olla sama erinevad kui kümneid linnaosade ja muusikaline rütmid et asustada linna. Ööelu Rio on täiesti unikaalne ja kaasava, tervitades oma inimesi, igale maitsele, kogemusi ja suuniseid. See on täis elavat muusikat, värvispektri üks, heledus, süütuse ja sensuaalsuse.

Rio ööelu ulatub suured klubid, kus kuulata kaasaegne muusika, väikeste ettevõtete pakkumine parima rütmid nagu Samba ja Bossa Nova, samas kümneid teatreid meelelahutuslikus külastajad ja elanike mängib näidud, ballett, ja segu muutmise või etenduskunstis.

Kuulus linnaosade maailma Ipanema ja Leblon on koduks erinevaid stiilne ja rafineeritud baarid, restoranid ja klubid - elava muusika ja eelsalvestatud ja dj saadaval paljudes kohtades erinevad programmid kogu nädala.

Boheemlane naabruses Lapa on nüüd koht kuulda elavat muusikat Samba, väikeste mitteametlike baarid ja väga elav stseen täis kioskid, juhuslik joogid ja tänavate esinejad.

Cradles kultuuri ja muusikastiile, Rio favela'dest on saanud peamine teater Music Funk pidustused ja kontserdid, etendused suureneb, meelitades muusikasõpradele ja külastajaid kogu maailmast.

Eelnevatel kuudel karneval pidustused, Samba pakkumised on muutunud peamiseks teemaks kõigis linna piirkondades, kus proovid ja etenduste väikestes baarides, kuulus kauplused ja väljakutel.


Soe kliima Rio de Janeiro kutsub sportima päevasel ajal ja öösel, inspireeriv veelgi tõeliselt sotsiaalse ööelu ja vahuveini aastaringselt.


Pärast salapärane poolt päikeseloojangut, kunstnikud tihtipeale rikas talent. Tegelikult suur ja kuulus Rio muusika sündis ja kujunes just varjud ööd, sealhulgas jazz, Bossa Nova, tropicalia, Samba ja Funk Carioca.


Kogu ajaloo linn, öö elu arenes vastavalt kohaliku kultuuri ja globaalsete trendide, segamiseks ja areng eranditult Carioca viis.


Saabumist Royal Family 1822, vormistatakse öö recreations Rio de Janeiro kooskõlas suundumusi Portugali ja Euroopa salong. Tooni ja iseloomu pidulikud loodi kohtu poolt ja poolte poolt määratud ja pallid nad pakkusid. Aastal 1889, kuninglik tantsu hiilgav toimus Fiscal Island, meelelahutust rohkem kui 4000 külalistele joovastavaid kokteilipeol, tants ja kostüüm. Unbeknownst võõrustajad ja külalised, suur pidu lõppes kuningliku valitsuse ja juhatas sisse uue etapi recreations elanikkonnast.

Aasta lõpuks 19. sajandi öösel kultuuri mõjutasid "Bohemia". Pariisi. Mitu tuba loodi Pariisi stiilis, nagu Moulin Rouge 1891. Aastal 1909, Teatro Municipal (Linnateatris) pühitseti, üks kõige silmapaistvamaid ehitisi ja barokk linna, mis on tänapäeval. Need ettevõtted on juhtunud mitu teatri programmid, tsirkus, kontserdid ja tantsud.

Et piirata mõne Euroopa reegel linna, võeti vastu seadus, 1901, decreeing et kultuuriline maja ja lähedus sa olid paigutatud Brasiilia nimed, mitte eurooplased, veelgi soodustada arengut muusikalise ja kohaliku öö kultuur, mille tulemusena praeguses Rio ikooniks filosoofia ööelu.

Ettevõtetes Chopp (õlu) hakkas tekkima kell sajandivahetusel, inkorporeerimist üleöö kultuuri sobib ideaalselt õues troopiline kliima. Naised hakkasid osalema Uue avaliku ruumi, nagu pargid, teatrid ja kontserdisaalid, mis olid eranditult meessoost domeene. Flirt, mis varem oli ainult päevasel ajal külastab ta hakkas võtma rohkem muretu öise iseloomuga.

Aafrika laskumine kodanike hakkas osalevad populaarsed valdkonnad, mille tulemuseks on märkimisväärne mõju nende kaasamine ja mõju Brasiilia muusika, mis ühtib tekkimist samba ja Carnival. Aastal 1920, jazz, Charleston ja Samba tantsude täis klubid ja baarid linna, mis viib Olavo Bilac, tuntud ajakirjanik ajast, kuulutada Rio, "City Dance".


Lapa osutunud boheemlane enklaavi linna 1920., täis ööklubid, baarid ja kasiinod. See oli tuntud troopiliste Montmartre viidates oma Pariisi mõju ja nagu tema Prantsuse esivanem, piirkonna koondas kunstnikke, intellektuaalid, aristokraadid, poliitikud ja erinevaid inimesi kõigilt elualadelt. See oli väga kosmopoliitne linnaosa, kus elab erinevaid muusikastiile, sealhulgas klassikalise orkestrid, jazz, klaver ja Samba. Kunstnikud ja kirjanikud ajast rääkis kahest kaasuv Lapas, avatud intellektuaalse keskkonna ja ancoberta tume.


Tekkega Cinelandia poole sajandi keskel koos teiste levinud linnade reform, Lapa loobuti intellektuaalid ja kunstnikud, ja oli selle kõige õõnestava kolleegidega kuni linnaosa rekonstrueerimine ja avastus aastakümneid, taastades Lapa eest oma esialgse võlu ja sära.

1934. "Casino da Urca" on saanud suurim teatri- Lõuna-Ameerikas, pakkudes dekadentlik fusion mängida, teater, kabaree, muusika ja tants. Pärast re-legaliseerimist hasartmängude 1930 sajad kasiinod, intelligentne ettevõtetest isegi kõige lihtsamaid kerkinud mahutada maitsele ja elanikkonna sissetulekute. Aastal 1946, mäng oli keelatud kogu riigis, lõpetades kasiino kultuuri Rio de Janeiro ja Brasiilia.

Aastal 1990 Lapa läks läbi rea linnade reforme, muutes veidi oma transgressive pilti ja andes talle uue laine kultuuri kihiseb. Piirkonda on seetõttu nõiaring tekkimas kultuuri nurgakivi linna öösel.

Reedeti ja laupäeviti, eelkõige peamised teelõik kuulus kaared Lapa akvedukt, on elus müüjad kokteilid, õlu ja maitsev tänaval toidu nagu praed ja koogid. Mitmekesine valik elanikkonnast ja külastajaid linna seguneb elavat atmosfääri, kuid rühmade tantsijad ja lauljad moodustavad väikesed ringid ja tegutseda enne vaimustatud pealtvaatajat.

Laia klubid ääristavad tänavad naabruses, mängides traditsioonilise muusika, nagu Samba, Forro ja Funk. Naabruses on nüüd kõrgelt muusikaline teater, kus mõned kuulsamaid Brasiilia ja rahvusvaheliste kunstnike tööd regulaarselt.


Põhikomponendiks öösel kultuuri linn, kutsutakse kohalikus baaris "botequims." Jätkamine vana õlut maju, need baarid kipuvad olema lihtne ja tagasihoidlik decor, lisades, et tema kodune tunne, kuigi lauad ja toolid luua kõnniteel pakkuda soojust õues. Nad müüvad erinevaid traditsioonilise toidu baarid, sealhulgas liha ja ubade toidud, maiustused, tursk koogid, supid ja krevetid, samuti julgem ja leidlik looming.


Mix baarid, restoranid ja Rio muusika kohti tavaliselt ettevõtete külalisi kohalike roogade ja live meelelahutus kaasaegse saidid on tavaliselt levinud Lõuna Rio, mööda peamist võimalust Copacabana, Ipanema, Leblon ja lääne ala koos Barra da Tijuca. Lisaks paljud luksushotellid valdkonnas uhkus boutique baarid silmitsi kaasaegse avaliku ja rahvusvahelise muusika pakkumisi, sageli koos live dj.

Teine keskne ja unikaalne omadus Rio öösel on oma gravitatsiooni suunas linnaväljakutel. Madal Gavea (Alam Gavea), mis asub lähedal Praça Santos Dumont (Saint Dumont Square) on mitteametliku sünteesi moes Rio. Cariocas kõndida vahel baari ja müüjad, vaadates vanade sõpradega ning uute joomine külma õlut ja suupistete röstitud maapähklid või pagaritoodete. Asub vahel linnaosade Laranjeiras ja Flamengo seda San Salvador väljak, mis on elus igal õhtul muusikat, tantsu, naeru ja vestlus. See võtab kokku tahapoole võlusid kultuuri öösel õues Rio, kus muusikud kogunevad mängida erinevaid rütme, eelkõige Samba, choro, Jazz ja akustiline kitarr. Need etendused on hinnatud rõõmsa ja ekstaatiline publik tantsima, kui saab põnevil.

Värvikad, rõõmsameelne ja külalislahke kõigile, Rio de Janeiro öösel pakub laia ja tõeliselt erinevaid meelelahutuse võimalusi, mis sobivad kõik eelarved ja maitseb nii täis üllatusi, nagu energia ja vibratsioon