äritegevus

Teadlik kasvavast tähtsusest Rio de Janeiro maailmaturul, I LOVE RIO pakub laias valikus teavet linnamajanduse, sobib ärimehed, ettevõtjad ja majandusteadlased.


Kasulik ideid, kuidas korraldada äri ja suhelda kohalikul turul kultuur on sätestatud, nii et suurendada mõistmist ja teadlikkust. Rõhutades laienemas tööstusharude ja ettevõtete koos tehniliste ja kasulikke kontakte kaasata kohalikke ettevõtteid ja arendada edukaid algatusi. Et ühendada lugejatele otse asutused ja ettevõtted, kodulehel soodustab ka kaubandust ja kohalik areng.


image

Infrastruktuur ja ressursse


Majandused Brasiilia ja Rio de Janeiro on muutunud tugevamaks viimase kümnendi jooksul: uuenduslike makromajanduspoliitika, avastamist loodusvarad ja olulised sotsiaalsed reformid on aidanud tõsta eksporti ja kujutab Brasiilia atraktiivse investeeringute alal.

Strateegiad parandamine vähearenenud piirkondades, tugevat toetust eraettevõtted ja algatused mitmete miljardite tõsta üldise infrastruktuuri, näiteks side ja transport on tulipunktis liidumaade ja kohalike - tulemuseks on majanduslik kliima Dünaamiline meelitada rahvusvahelisi investoreid ja äriettevõtted.

Valitsusasutused panna vahenditest ennenägematus mahus parandada infrastruktuuri ja kogu riigis, milles on etapp suurema tööjõu ja rohkem võimalusi investeering tulevikku.

Brasiilia valitsus on paigutatud Brasiilia ülemaailmne liider, pakkudes abi naaberriikide, käsitledes ÜRO missioonidel ning koostööd Aafrika riikidega ja Lõuna-Ameerika riigid, et arendada infrastruktuuri ja partnerlust.


Rio de Janeiro on kultuuripealinna Brasiilia ja üheks peamiseks finantskeskustes, shopping ja transport. Pärast São Paulo, Rio de Janeiro on Brasiilia linna teise kõrgeim sisemajanduse koguprodukt, hinnanguliselt umbes 150 miljardit reaal aastas. Pealinna on suuruselt teine rahvuslik rikkus pole, ja 70% majanduslik tugevus riigi Rio de Janeiro.


Hooplemine olla föderaalse pealinna Brasiilia, kuni 1960. aastal ligi 200 aastat tagasi, Rio on kujunenud elavat haldus-, finants-, kaubandus- ja kultuurikeskus.

Linn on koduks tugeva infrastruktuuri suur sadam, rahvusvahelise lennujaama, kodumaise lennujaama, kaks metroos read, mitu linnadevaheline raudteel ja ühistranspordi võrgustik sadu bussiliinid ja tuhandeid bussi.

Rio on koduks suurte finantsettevõtete, side ja erasektori ning riigi lõbus. Hiljutine avastus nafta Campos Basin in Rio osutunud peamiseks aluseks mitmed naftafirmad, gaasi ja Brasiilia ja energiast tegelikult Brasiilia eelnevalt soola piirkonnas, tohutu ala sügava vee reservid õli all paksu soola, mahutab kuni 100 miljardit barrelit - pakkudes suur nõudlus teenuste Rio.

Linn on oluline äri ja panganduse valdkonnad, investeerimistegevuse Rio de Janeiro hulka kinnisvaraarendus, haldamine, ja suuruselt teine börsil Brasiilias. Loodud aastal 1845, Rio de Janeiro börs oli esimene aktsiaturu kindlaks Brasiilia, kauplemine täna on ainult valitsuse võlakirjad

Linnas on tööstus laevaehitus, metallurgia, rafineerimine, gaasi- ja naftakeemia, farmaatsia, tekstiil, toiduainete töötlemise ja mööbli. Lisaks peamist Brasiilia organisatsioonid meelelahutus, televisioon, trüki- ja kirjastamine on operatsioonide piirkonnas metropolitanana.

Esinemine suure sadama teinud Rio oluline keskus rahvusvahelise import ja eksport koos kabotaažlaevandus ja teistes valdkondades Brasiilia ja Lõuna-Ameerik


Turism ja meelelahutus on peamised aspektid majanduselu Rio, sest linn on peamine sihtkoht Brasiilia ja väliskülalised ja potentsiaali rahvusvahelisel turismimessil pidevalt. Linn kasvab oluliselt selles valdkonnas, mis on osaliselt tingitud hoida suuri rahvusvahelisi üritusi nagu World Cup 2014 olümpiamängudel 2016. aastal, mis tõi rahavoog kümneid uusi hotelle ja potentsiaali avatud turul laiendamiseks.


Rannikul Rio de Janeiro on üks tugevamaid turismi ja majanduse turge maailmas, on ka kõige populaarsem sihtkoht enamik 50 miljonit brasiillased turistid, kes puhkuse riiklikult iga aasta.

Ajalooliselt teenindussektoris on kõige olulisem osa majanduses Rio de Janeiro, ja koos väikeettevõte hoiab edukas linn aastaringselt. Tuhanded suured ja väikesed ettevõtted, tehased ja kaubanduse toidu, riided, kodumasinad, mööbel, sigaretid, nahktoodete, ehteid, kunsti ja käsitööd. Hiljuti valmistamisel elektroonika ja arvutid hakkas mängima suuremat rolli majanduses.

Seal on üle 200.000 registreeritud äriühingute Rio, mis pakub palju erinevaid tooteid ja teenuseid. Enamik neist ettevõtetest on mikro- ja väikeettevõtete, millel on vähem kui 100 töötajat. Teenindus sektori ja avaliku halduse, üle 70% kõikidest töökohtadest linna, kauplemise kontod lähedal 16%, 10% tööstuses ja ehituses 5%.

Rio de Janeiro on umbes 24.000 tööstusettevõtet, mis annab tööd rohkem kui 800000 inimest. Majandust palju suuremas laienemist keskklass on ajendatud nõudluse noored spetsialistid kõrgharidusega, muutes linna uude võimaluste maal. Brasiilia marki olemas peresid Lõuna-Ameerikas, on aktiivselt laienemas maailmaturul, kus Rio de Janeiro ja Sao Paulo südames laienemine.

Soodsad tegurid praegused investeeringud Rio hulka laiendamiseks siseturu ja nõudlus kaupade, investeeringuid avaliku julgeoleku, kõrge kvaliteediga turustamise ja sündmuse platvormide ja kättesaadavus kohalike talentide.


Elanikkonnast Rio de Janeiro on umbes 6,4 miljonit inimest, ulatudes ligi 12 miljonit inimest pealinna isegi suurem tarbijaturg ilmub rohkem kui 1,6 miljoni välismaalase külastada Rio aastas.


Eksperdid ennustavad, et seal on investeeringud nafta- ja gaasisektoris R $ 488000000000 Brasiilias 2014.-2017 ja kõige selle on koondunud Rio de Janeiro, mis on 80% vahenditest riigis.

Rio pakub kasvuruumi võimalusi ja tegeliku äritegevusega laevaehitust, teede infrastruktuuri, sadamate, lennujaamade, telekommunikatsiooni ja turismi. Linn omab suuruselt kolmas port linnaosa ja transpordi riik, ja suuri investeeringuid on käimas uuendamiseks ja laiendamiseks.

Kasvav rahvastik ja parema infrastruktuuri slummides koos tulude kasvu elanikkonnast, on äratanud rohkem kaubandust vähem arenenud piirkondades Rio de Janeiro. See uus leping tugevdab majandust kohalike kogukondade ja nähtav sissetulekute kasvu ja elukvaliteedi elanikud. Uuringud ja andmed näitavad, et kasvav nõudlus tekitab palju võimalusi kaubavahetuse suurendamiseks kohalike vajaduste rahuldamiseks.

Eksponentsiaalselt kasvavat huvi ja pühendumust ettevõte, oli täidetud kooskõlastatud jõupingutusi valitsuste ja valitsusväliste organisatsioonide hoolitseda ja toetada kohalikku majandust löga, nähes oma potentsiaali majanduskasvu tugevama ja ühtsema Rio. Seminarid, töötoad ja loengud regulaarselt võõrustab edendada ettevõtlikkust ning toetada olemasolevaid ettevõtteid.

Brasiilia Service toetuse mikro- ja väikeettevõtted (Brasiilia Service väikeste ettevõtete toetamiseks), või Sebrae, edendada arengut kohalikud ettevõtted rahustas kogukondade alates 1996. Aastal 2011 töötas välja projekti toetada enam kui 60.000 ettevõtjad kohtumiste kaudu samuti anda nõu treeningu.


Maine ja äripotentsiaali Rio on olnud pidev kasv tingimus ja sellisena, fantastiline maastik linna toimib kasvulava tarbijad, tootjad ja eksperdid kujundada rahvusvahelise maastik oma valdkonnas.


Arvestades kasvavat huvi investeerimise, Rio de Janeiro on host mitmeid mainekaid messidel ja konventsioonidest, kus tarbijad ja tootjad jagavad ideid, võrgu- ja uuendusi. Linnas on õiglane ja konverentsiruumide Oil and Gas biennaali üle 1500 osalejaga korraldatud Institute of Petroleum and Gas, ja ka iga-aastane aus, rahvusvahelise Navalshore.

Oluline õiglane toodete vitamiinide ja valkude ja teise riiete ja sporditarvete rääkida tugevast toodete turule seotud tervise ja fitness. Samal ajal, moetööstus Rio on kasvanud ulatuse ja maine viimastel aastatel linna nüüd võõrustab erinevaid üritusi ja moeetendused.